Najlepsze telefony dla Ciebie w 2018 r.

Wszyscy wiemy, że telefony komórkowe stały się niezbędne w naszym życiu. W rzeczywistości są one bardzo ważne w naszych codziennych czynnościach.

W dzisiejszych czasach każdy nosi przy sobie telefon komórkowy. Wraz z rosnącym popytem na telefony komórkowe różne firmy produkujące telefony komórkowe opracowały wiele rodzajów smartfonów, aby zaoferować swoim użytkownikom szeroką gamę produktów w przystępnych cenach.

W dzisiejszych czasach smartfony szturmem zdobyły świat. Obecnie każdy nosi przy sobie telefon komórkowy. Wraz z rosnącym popytem na telefony komórkowe, różne firmy produkujące telefony komórkowe opracowały wiele typów smartfonów, aby zaoferować swoim użytkownikom szeroką gamę produktów w przystępnych cenach.

Przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych telefonów komórkowych dla Ciebie w tym roku.

Apple iPhone XS Max

To inteligentne urządzenie zostało zaprojektowane i stworzone przez firmę Apple. Ma piękny wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,5 cala i piękną obudowę z zakrzywionego szkła. Jest też wyposażony w obsługę dwóch kart SIM. Nowy iPhone XS Max obsługuje niesamowity 12-megapikselowy aparat z obiektywem f/2,4.

Cena Apple iPhone XS Max: Rs 71,000

Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 to niesamowity produkt, który został zaprojektowany przez firmę Samsung. Jest to niesamowite urządzenie, które ma piękny ekran o przekątnej 6,3 cala, oszałamiający rysik S Pen i potężny procesor Qualcomm Snapdragon 845. Obsługuje również podwójną kartę SIM, a pamięć RAM wynosi 6 GB.

Cena Samsung Galaxy Note 9: Rs 75,000

Samsung Galaxy A8

Jest to inteligentne urządzenie zaprojektowane przez firmę Samsung, które posiada wspaniały wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,2 cala i ma piękną metalową obudowę. Urządzenie posiada tylny aparat 12 MP i obsługuje również Dual SIM.

Samsung Galaxy A8 cena: Rs 50,000

Samsung Galaxy J6

Jest to urządzenie średniej klasy, które również zostało opracowane przez firmę Samsung. Ma piękny wyświetlacz 5,7 cala, potężny procesor ośmiordzeniowy i jest wyposażony w pamięć RAM 3 GB. Obsługuje łączność 4G VoLTE, Wi-Fi i Bluetooth.

Samsung Galaxy J6 cena: Rs 18,999

Google Pixel 3

Google to słynna firma, która zapewnia swoim klientom najlepsze usługi. Ten telefon Google to niesamowity produkt, który ma piękny ekran o przekątnej 5,5 cala, potężny procesor Qualcomm Snapdragon 845, a także obsługuje najnowszy system operacyjny Android P.

Cena Google Pixel 3: Rs 64,999

Google Pixel 2 XL

Firma Google jest najlepszym producentem smartfonów na świecie. Ten telefon Google to niesamowity produkt, który ma piękny wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,3 cala i jest wyposażony w potężny procesor Qualcomm Snapdragon 845. Wyposażony jest również w imponujący aparat fotograficzny z obiektywem 12 megapikseli f/1,7.

Cena Google Pixel 2 XL: Rs 52,500

Samsung Galaxy S9

Samsung jest jednym z najbardziej znanych producentów na świecie. Ten telefon Samsunga to niesamowity produkt, który ma piękny wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 5,8 cala, a także wyposażony jest w potężny procesor Qualcomm Snapdragon 845. Urządzenie obsługuje również Dual SIM, a pamięć RAM wynosi 4 GB.

Cena Samsung Galaxy S9: Rs 60,000

LG G7 ThinQ

LG G7 ThinQ to świetny telefon z potężnym procesorem Qualcomm Snapdragon 845. Ten telefon ma piękny wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,1 cala, a także świetny aparat o rozdzielczości 23 megapikseli.

Cena LG G7 ThinQ: Rs 44,999

Huawei Honor 9X

Jest to niesamowity i piękny telefon Huawei, który ma piękny wyświetlacz o przekątnej 5,96 cala i potężny procesor Kirin 970. Wyposażony jest również w pamięć RAM o pojemności 4 GB i obsługuje najnowszy system operacyjny Android Pie.

Cena Huawei Honor 9X: Rs 15,990

OnePlus 6

Oneplus to świetny producent smartfonów na świecie. Ten telefon OnePlus to niesamowity produkt, który ma piękny wyświetlacz OLED o przekątnej 6,01 cala, a także wyposażony jest w potężny procesor Qualcomm Snapdragon 845.

Cena Oneplus 6: Rs 47,999

Google Pixel 3A

Google jest najlepszym producentem smartfonów na świecie. Ten telefon Google to niesamowity produkt, który ma piękny wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 5,5 cala i jest wyposażony w potężny procesor Qualcomm Snapdragon 845.